Neden Seratek?

Toplam Sera Çözümleri

SERATEK, kurulduğu 2003 yılından itibaren, yurtiçi ve yurtdışında her türlü iklim koşuluna uygun, modern Sera Konstrüksiyonu, Sulama, Isıtma ve İklim kontrol sistemlerini tek elden sağlayarak TOPLAM SERA ÇÖZÜMLERİ sunan bir firmadır. Uluslararası Norm ve Standartlar, istatistiki iklim verileri ve projenin gerçekleştirileceği ülke Yapı Şartnameleri ışığında yapısal analiz sonrası tasarlanan sera modelleri, Antalya OSB Seratek Sera Fabrikasında imal edilmektedir.

Uzun Yıllar boyunca Kendi Üretim serasında Topraksız Domates üretimi de yaparak tarımsal olgulara üretici gözü ile de bakabilen SERATEK, sahip olduğu tarımsal ve teknolojik bilgi birikimi, insan ve makine gücü, yurtiçi ve yurtdışı uluslararası partnerlerindentedarik ettiği en iyi hammadde ve malzemeler ile birbiriyle tam uyumlu ve istikrarlı Sera Sistemleri sunmaktadır.

Yer Seçiminden projelendirmeye, İmalat ve tedarikten kuruluma, tarımsal üretimden pazarlamaya kadar edindiğimiz uygulamalı deneyim sayesinde, teknolojik sera yatırım ve üretim ağının her aşmasında destek alınabilecek bir adrestesiniz.

Hoş geldiniz!